DCIM100GOPRO

Foto. dzięki Start With SA


Jeśli jesteś osobą, która ma jasno postawione cele – cokolwiek, nawet najmniejsza, najprostsza rzecz, jedna data, zakres czasu bądź coś innego – to będą Cię one mobilizować na drodze do ich realizacji. Tak, to jest motor napędowy całej tej machiny treningów. Nawet litry potu, setki myśli na treningach, chwile zwątpienia, defekty nie będą Ci straszne, nie zmienią świadomego kursu, który obrałeś. Będziesz nadal z taką zawziętością wychodził na zewnątrz wykonać plan, plan zwycięstwa.

Krok po kroku zbliżysz się do końca, to już tuż tuż, ale pamiętaj – najważniejsza, najciekawsza, najbardziej ekscytująca jest sama droga do realizacji celów. To jest piękna przygoda, z której czerp jak najwięcej, z każdej chwili, sekundy w ruchu czy w spoczynku. Bądź zadowolony z tego co robisz i nie daj się, bądź dumny, że masz siłę, aby brnąć dalej i dalej. Jesteś wielki sportowcu, jesteś kimś. Nie daj się krytyce, Ty wiesz co powinieneś zrobić, Ty sam wiesz najlepiej.

Pamiętaj, możesz wszystko – jeśli chcesz coś zmienić, tu i teraz – zrób to. Bądź pewny tego co robisz, co chcesz zmienić, a stanie się to tak łatwe, pociągniesz za sobą innych. Utwierdzi Cię to w przekonaniu, że tak, tak to miało być.

Pozdrawiam serdecznie

Mizu